KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16119115
nr 1611 9115
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
Etsningar, 6 st, Signerade. Yttermått inklusive ram: 25x34cm
Erik Ekroth, svensk tecknare och grafiker född 1883, död 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:25:00
100 kr
Erik Ekroth
nr 1611 9115
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 8 april 2024 |